חרם עדי עד

אנו מודיעים בזאת על חרם עדי עד, חמור וגמור וחתום ושלם ובלתי ניתן לביטול או שינוי, כנגד 47 חברי-הכנסת שתמכו בקבלת חוק החרם בכנסת, בין אם הם מתגוררים מחוץ לתחומי הקו הירוק או בתוכם, בין אם הם שלמים בדעתם ובנפשם או פגומים באחד מהם או בשניהם, בין אם ידעו על מה הם מצביעים ובין אם הצביעו כפי שמאן דהוא אמר להם להצביע. וכל אחד מאיתנו המחרימים בחרם זה לא יבוא בכל מגע אישי עם אחד מ-47 חברי-כנסת אלו, בין אם בתוך תחומי הקו הירוק או מחוץ להם, ולא במגע חברתי או כלכלי, וימנע מכל שיחה עמם ומתפילה במניין אחד עמם, ולא יספור אותם במניין, ולא יצביע לכל מפלגה בהם הם חברים, ולא יתמוך בכל ארגון או עמותה שאליה הם קשורים, ולא יאכל ככשר אוכל שהם מבשלים או שהתבשל במטבחם.

ואנו מודיעים בזאת גם, באופן בלתי נפרד מן החרם, על החרמת כל אנשי העסקים המממנים את 47 חברי-הכנסת הללו, בין אם עסקיהם בתוך תחומי הקו הירוק, מחוץ לתחומי הקו הירוק או בשבדיה, ואין לסחור עמם, ואין להנות מסחורתם, ואין לשבת עמם לא בבית משתה ולא בבית אבל, ואין לספור אותם במניין, ואין לבוא עמם בדברים, לא בעברית ולא בכל שפה אחרת, המובנית להם או שאינה מובנית להם. חרם זה ימשך עדי עד, והוא חל עלינו מיום זה ועד יום מותו של אחרון חברי-הכנסת הללו ואחרון אנשי העסקים הללו.

וידועה לפנינו תקנת הרמב"ם שיש להחרים את מי שמחרים שלא ברשות, ומודיעים בזאת שכל שאנו עושים, ברשות אנחנו עושים, ובכל זאת אנחנו מתירים לאותם 47 חברי-כנסת, ואנשי העסקים המממנים אותם, בהיתר גמור וחמור ושלום וחתום ובלתי ניתן לשינוי או ביטול, שיחרימו הם אותנו עדי עד, עד יום המיתה ואף לעולם הבא.

אודות almog behar

"צִמְאוֹן בְּאֵרוֹת", "אנא מן אל-יהוד", "חוט מושך מן הלשון", "צ'חלה וחזקל".
פוסט זה פורסם בקטגוריה מדרשים, עם התגים , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

4 תגובות על חרם עדי עד

 1. יהודה עתי הגיב:

  גדול! "חוק" החרם רק יעזור לנו תומכי המידות והמוסר. הגיע הזמן לברר בינינו מהי הדרך לחיינו כאן. מפלגות השמאל עד היום למעשה גרמו לעמימות קשה בנושא ושימשו ומשמשים רק שווי משקל לגזענות והפאשיזם. לכן עלינו לתקוף ולא להתגונן או להתנצל או לבקש את מידת הצדק. התנ"ך לא זקוק להגנת הדתיים והפאשיסטים. עלינו לבוא מיתוך המורשת התרבותית שלנו ולא לפחד.

  כל הכבוד.

  ראו: http://www.youtube.com/watch?v=en_TRMbaP9k&feature=related

 2. רוזנברג הגיב:

  שכוייח

 3. ריקי ישראלי הגיב:

  מעולה. רק שזאב אלקין לא ידיע למסקנה שהוא איזה שפינוזה…

 4. almog behar הגיב:

  תודה לכם.
  שבוע מבורך.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s